bg_image

Jacob Robsøe
Landsformand

jacob@radikalungdom.dk
21 93 97 75

Kontakt for pressehenvendelser

bg_image

Katinka Langdahl-Frederiksen
Landsnæstformand

katinka@radikalungdom.dk
30 60 52 20

Mikkel Schack
Kommunikations- og kampagneansvarlig

mikkel@radikalungdom.dk
42 33 11 55
bg_image

Laurits Rasmussen
Ansvarlig for Internationalt Samarbejde

laurits@radikalungdom.dk
93 30 48 03
bg_image

Jakob Prins
Landskasserer

prins@radikalungdom.dk
21 56 76 86

Mette Kildegaard
Medlemsudviklingsansvarlig

mette@radikalungdom.dk
30 11 98 80
bg_image

Maria Mejse
Politisk Forretningsudvalgsmedlem

mariamejse@radikalungdom.dk
30 48 67 86
bg_image

Mia Jørgensen
Lokalforeningsansvarlig

mia@radikalungdom.dk
21 37 79 21

Radikal Ungdom
Bergthorasgade 15,
2300 København S

Sekretariatet har åbent:
Mandag og torsdag: 9-16
Tirsdag: 12-20
Onsdag: 12-17
Fredag: 9-14