bg_image

Maria Georgi Sloth
Landsformand

maria@radikalungdom.dk
23 86 23 29

Kontakt for pressehenvendelser

bg_image

Katinka Langdahl-Frederiksen
Landsnæstformand

katinka@radikalungdom.dk
30 60 52 20
bg_image

Isabel Aackmann
Kommunikations- og kampagneansvarlig

isabel@radikalungdom.dk
29 31 74 08
bg_image

Silke Birkenborg Andersen
Ansvarlig for Internationalt Samarbejde

silke@radikalungdom.dk
50 44 90 60
bg_image

Jakob Prins
Landskasserer

prins@radikalungdom.dk
21 56 76 86
bg_image

Jakob Skyggebjerg Kjær
Medlemsudviklingsansvarlig

jakob@radikalungdom.dk
22 81 60 24
bg_image

Tobias Lawaetz
Politisk Forretningsudvalgsmedlem

tobias@radikalungdom.dk
42 26 89 10
bg_image

Mia Jørgensen
Lokalforeningsansvarlig

mia@radikalungdom.dk
21 37 79 21

Radikal Ungdom
Bergthorasgade 15,
2300 København S

Sekretariatet har åbent:
Mandag: 12-20
Tirsdag og Fredag: 10-15
Onsdag: 10-18
Torsdag: 10-17