Jacob Robsøe
Landsformand

jacob@radikalungdom.dk

21 93 97 75

Kontakt for pressehenvendelser

Caroline Valentiner-Branth
Landsnæstformand

caroline@radikalungdom.dk
40 81 61 95

Daniel Tidemann
Kommunikations- og kampagneansvarlig

daniel@radikalungdom.dk
28 78 18 26

Kasper Langelund
Ansvarlig for Internationale Samarbejder

kasper@radikalungdom.dk
29 86 50 89

Magnus Ulf
Landskasserer

ulf@radikalungdom.dk
61 26 59 13

Mette Kildegaard
Medlemsudviklingsansvarlig

mette@radikalungdom.dk

 

Jesper de Linde
Politisk Forretningsudvalgsmedlem

jesper@radikalungdom.dk
26 71 62 25

Katinka Langdahl-Frederiksen
Lokalforeningsansvarlig

katinka@radikalungdom.dk
30 60 52 20

Radikal Ungdom Bergthorasgade 15, 2300 København S

Sekretariatet har åbent: Mandag og onsdag: 9-16 Tirsdag: 12-20 Torsdag: 12-17 Fredag: 9-14