Lukas Lunøe
Landsformand

lukas@radikalungdom.dk
53 58 68 67

Caroline Valentiner-Branth
Organisatorisk landsnæstformand

caroline@radikalungdom.dk
40 81 61 95

Daniel Tidemann
Kommunikations- og kampagneansvarlig

daniel@radikalungdom.dk
28 78 18 26

Kasper Langelund
Ansvarlig for Internationale Samarbejder

kasper@radikalungdom.dk
29 86 50 89

Magnus Ulf Jørgensen
Landskasserer

ulf@radikalungdom.dk
61 26 59 13

Jonathan Desombre
Medlemsudviklingsansvarlig

jonathan@radikalungdom.dk
31 15 12 96

 

Jesper de Linde
Lokalforeningsansvarlig

jesper@radikalungdom.dk
26 71 62 25

Radikal Ungdom
Bergthorasgade 15,
2300 København S

Sekretariatet har åbent:
Mandag og onsdag: 9-16
Tirsdag: 12-20
Torsdag: 12-17
Fredag: 9-14