bg_image

Jacob Robsøe
Landsformand

jacob@radikalungdom.dk
21 93 97 75

Kontakt for pressehenvendelser

bg_image

Caroline Valentiner-Branth
Landsnæstformand

caroline@radikalungdom.dk
40 81 61 95
bg_image

Daniel Tidemann
Kommunikations- og kampagneansvarlig

daniel@radikalungdom.dk
28 78 18 26
bg_image

Kasper Langelund
Ansvarlig for Internationalt Samarbejde

kasper@radikalungdom.dk
29 86 50 89
bg_image

Magnus Ulf
Landskasserer

ulf@radikalungdom.dk
61 26 59 13
bg_image

Mette Kildegaard
Medlemsudviklingsansvarlig

mette@radikalungdom.dk
30 11 98 80
bg_image

Jesper de Linde
Politisk Forretningsudvalgsmedlem

jesper@radikalungdom.dk
26 71 62 25
bg_image

Katinka Langdahl-Frederiksen
Lokalforeningsansvarlig

katinka@radikalungdom.dk
30 60 52 20

Radikal Ungdom
Bergthorasgade 15,
2300 København S

Sekretariatet har åbent:
Mandag og torsdag: 9-16
Tirsdag: 12-20
Onsdag: 12-17
Fredag: 9-14